Catering

Banner_CharliesGo

Přemýšlíte nad uspořádáním velkolepé akce pro vaši firmu nebo romantickou večeří pro dva na rozkvetlé louce?  Nechte Vaše starosti na nás!

Zajistíme pro Vás jakoukoliv společenskou akci (raut, banket, soukromou oslavu, svatební hostinu, grilování coffee break či garden party)…
Potřebujete-li pohostit Vaše pracovní partnery či klienty a restaurace pro Vás není to správné místo, zajistíme Vám catering nebo občerstvení přímo do sídla firmy nebo i k Vám domů.
Jsme profesionální cateringový partner, který Vám připraví akci na míru pro každou slavnostní příležitost, doporučí vhodné i netradiční prostory, zajistí květinové aranžmá, doprovodný i zábavný program.

V případě zájmu nám napište vaši představu a my se Vám ozveme zpět.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:


Druhy společenských akcí:

Raut

….při vstupu nabízí obsluhující personál Welcome drink, pro hosty jsou připraveny profesionálně naaranžované švédské – buffetové stoly, u kterých se obsluhují sami ve stoje uskutečňuje se zejména při větších akcích ve večerních hodinách,  tato forma společenského setkání, se stala jenou z nejoblíbenějších….

Banket

….výrazem banket se dnes označuje společné stolování při mimořádných, oficiálních nebo slavnostních příležitostech, při kterých se jídla a nápoje podávají sedícím hostům. Při moderním banketním stolování byly lavice nahrazeny židlemi a stoly, kdysi zvané tabule, zase daleko praktičtějšími kulatými banketními stoly
    

Koktejl

…. je společenská akce, organizovaná dopoledne nebo odpoledne, s jednodušší formou pohoštění podává se zúžený sortiment chuťovek, obložených chlebíčků a dezertů s širší nabídkou nápojů pokrmy jsou upravené a nabízené tak, aby nebylo nutné používat talíře a příbory; obsluha provádí nabídku z podnosů

Svatební hostina

….svatba je důležitým mezníkem v našich životech, proto by měla být jedinečná a přesně podle našich představ svatební den je v životě manželů jedním z těch nejkrásnějších a vzpomínky na tento den si uchováte po celý život nejen Vy, ale i Vaši blízcí. Nechte vše na nás a užijte si svůj svatební den bez starostí….

Číše vína

….krátké společenské setkání do 30 minut při slavnostních okamžicích jako podpisy smluv, součástí kongresů, obchodních jednáních , vládních schůzek. Servíruje se lehké občerstvení ve stoje a podává se víno nebo šampaňské….

Coffee Break

….přestávka mezi obchodním jednáním, při seminářích, školeních, prezentacích či přednáškách. Podávají se pouze nápoje – většinou nealkoholické a teplé nápoje, případně doplněné lehkým občerstvením – ovoce, sladké pečivo, sandwiche….

Barbecue

….znamená zahradní grilování a je většinou spojené s posezením s přáteli na zahradě (garden party nebo zahradní slavnost)….

Recepce

….slavnostní přijetí významnými osobnostmi, konají se však i při dalších slavnostních příležitostech….

Special

….speciální tematické menu pro oslavu zvláštní příležitosti. Menu dokážeme přesně přizpůsobit vašim potřebám a přáním….